http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Powiatowa Licealiada w Szachach Drużynowych 2020

Dnia 29.09.2020 roku uczniowie naszego liceum zajęli I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Szachach Drużynowych. Zakwalifikowali się do udziału w finale wojewódzkim. Szkołę reprezentowali: Martyna Marczak z klasy III D, Kacper Skrzypczyński z klasy I B, Marcel Czerwiński z klasy III D, Tyberiusz Stec z klasy II C.

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej 2020

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy całej społeczności szkolnej,
Nauczycielom, Uczniom i Pracownikom obsługi i administracji,
wytrwałości w dążeniu do obranych celów,
przyjemności podczas realizacji projektów edukacyjnych i satysfakcji z osiąganych sukcesów.

Dyrekcja I LO w Tczewie

Czytaj więcej...

Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 9 października na obiektach II LO w Tczewie, nasi uczniowie rywalizowali w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Powiatowej Licealiady. Nasza drużyna żeńska zajęła II miejsce i wystąpiła w składzie: Wiktoria Łosiak, Kornelia Kłosowska, Marcelina Kruża, Monika Bronk, Iga Czapiewska, Laura Młyńska, rezerwowe: Patrycja Schultz, Maria Gdaniec. Reprezentacja męska zajęła III miejsce i wystąpiła w składzie: Adam Hinz, Mikołaj Buławski, Marcel Czerwiński, Dawid Gdaniec, Dawid Jażdzewski, Jan Wrzosek.

Na olimpijskim szlaku

Wróciliśmy do tradycyjnej szkoły, gdzie szybko weryfikujemy wyniki edukacji online. Nawet najwięksi obrońcy edukacji na odległość muszą przyznać, że życie realne jest ciekawsze. Minął wrzesień i rozpoczął się październik niektórzy spośród uczniów rozpoczęli przygotowania do olimpiad i konkursów przedmiotowych. Są one dla części z nich drogą do rozwijania swoich pasji, ale również drogą do przygotowania się do matury. Tak jest z historykami i pasjonatami wiedzy o społeczeństwie. Najpoważniejsze olimpiady - dające 100% na maturze już trwają, przypominamy spóźnialskim adresy (może zdążycie):

  • olimpiada historyczna: http://liceum.olimpiadahistoryczna.pl
  • olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym: http://www.owpsw.edu.pl

Pytajcie swoich nauczycieli o szczegóły i kontrolujcie informacje, również „librusowe”.

Czytaj więcej...

Powiatowa Licealiada w Badmintonie

Dnia 7 października 2020 roku w Gniewie odbyła się Powiatowa Licealiada w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców. W kategorii dziewcząt nasze liceum wywalczyło III miejsce w składzie Klaudia Rezmer, Daria Górska oraz Laura Młyńska. Chłopcy zajęli V miejsce w składzie Dawid Gdaniec, Olgierd Witkiewicz oraz Igor Deyna.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia