http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
«
»
Loading…

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Dnia 11.03.2019 roku odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Nasze uczennice zajęły III miejsce. Skład reprezentacji: Karolina Pruszak, Weronika Tomaszewska, Magdalena Kłos, Agata Chyła, Dagmara Pelowska, Kinga Wojtaś, Jagoda Fierka, Angelika Dzięgielewska, Weronika Bruchmann, Aleksandra Resmerowska.

Reprezentacja dziewcząt zajęła IV miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Siatkowej Dziewcząt.

Spotkajmy się na ETI

12 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie w przedstawicielami Wydziału ETI PG (Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki) w ramach projektu Kariera na ETI. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas 2d, 3d i 3e. Członkowie Wydziałowej Rady Studentów WETI odwiedzili nasze liceum z prelekcją dotyczącą informacji na temat okresu studiów na uczelni wyższej, możliwości, które stwarza Wydział ETI przyszłym studentom oraz jak wygląda pierwszy rok na PG. Jednym z prelegentów był absolwent I LO i obecny student Paweł Kriger.

#MYFREEDOMDAY Czym jest dla Ciebie wolność?

„WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM, WOLNOŚCI ODDAĆ NIE UMIEM…”
autor: Bogdan Łyszkiewicz, 1990

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza wszystkich do przyłączenia się do akcji #MYFREEDOMDAY - ogólnoświatowego wydarzenia uświadamiającego problem współczesnego niewolnictwa i znaczenia wolności! Zaangażujcie się w akcję w mediach społecznościowych! Liczymy na Was!

https://wiemczujepomagam.pl/wp-content/uploads/2019/03/MyFreedomDay_dolacz-do-akcji_do-szkol.pdf

 

XX Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT

Dnia 10 stycznia 2019 obyła się XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień młodzieży. Inicjatywa promuje talenty matematyczne i osiągnięcia uczniów.  Szkołę naszą reprezentowała grupa dziesięciu osób z klasy ID oraz IE. Bardzo wysoki wynik w konkursie osiągnął Marcel Czerwiński z klasy ID - zajął 3. miejsce w województwie pomorskim oraz 29. miejsce w kraju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Powiatowy Polonez Maturzystów

4 marca br. na Rynku Starego Miasta w Tczewie odbył się Powiatowy Polonez Maturzystów, w którym uczestniczyli uczniowie klas maturalnych ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu tczewskiego. Nasze liceum reprezentowała klasa III B oraz III D.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia