http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.70_leciegk-is-32.jpglink
http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.zdolni_z_pomorza_logogk-is-32.jpglink
«
»
Loading…

Zima i olimpijskie emocje. Kuba Kruszyński blisko drugiej setki.

Styczeń tradycyjnie jest okresem olimpiad z historii i wiedzy o społeczeństwie o najwyższej wadze - finalista eliminacji centralnych otrzymuje 100% z egzaminu maturalnego z tych przedmiotów na poziomie rozszerzonym.

13 stycznia odbyły się eliminacje pisemne XLIV Olimpiady Historycznej w wyniku, których Agata Telefus  z Ia, specjalizująca się w historii XX wieku, zakwalifikowała się do części ustnej eliminacji okręgowej.

20 stycznia odbyły się eliminacje pisemne LIX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym w wyniku, których w części ustnej wystąpił Jakub Kruszyński z IIIb. Po dwóch częściach eliminacji w marcu weźmie udział w eliminacjach centralnych. Przypominamy, że w ubiegłym roku uzyskał tytuł finalisty eliminacji centralnych XLIII Olimpiady Historycznej i ma 100% z historii na maturze. Życzymy powtórzenia tego z wiedzy o społeczeństwie.

Dziękujemy wszystkim konkursowiczom i olimpijczykom godnego reprezentowania naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów.

Po feriach będą szkolne eliminacje do ligi historycznej - „Na drodze do niepodległości państwa polskiego” i III edycji Konkursu „Żołnierze Wyklęci - Zapomniani Bohaterowie”.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Zima i olimpijskie emocje. Kuba Kruszyński blisko drugiej setki.