Sukces Chemików!

W przedostatnią sobotę marca uczniowie naszej szkoły: Czerwińska Laura (2D), Grala Paulina (2D), Klóskowska Martyna (2E), Brzycki Maciej (3C), Tarnosch Oliwia (3C) wzięli udział w XXII Konkursie Chemicznym pt. "Wygraj Indeks" na Politechnice Gdańskiej. Uczestników oraz opiekunów powitał prodziekan ds. Organizacji Studiów Wydziału Chemii prof. dr hab. inż. Wojciech Chrzanowski. Przedstawiono krótką historię Wydziału Chemicznego po czym młodzież rozpoczęła zmagania. Nasi uczniowie wraz z licealistami z całej Polski zmierzyli się z zadaniami o wysokim poziomie trudności, często wykraczającymi poza program rozszerzony szkoły średniej. Po wysiłku na uczniów i opiekunów czekał poczęstunek i piękne żółte tulipany wręczane przez studentów Wydziału Chemii.

27 marca ogłoszona została lista laureatów Konkursu. Z ogromną radością informujemy, że dwoje naszych uczniów: Martyna Klóskowska 2D i Maciej Brzycki 3C uzyskało tytuł laureata zdobywając tym samym Indeks Politechniki Gdańskiej. Serdecznie Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Sukces Chemików!