http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
«
»
Loading…

Otrzęsiny 2018

Każdego roku kończący się już wrzesień podsumowany zostaje otrzęsinami klas pierwszych. Również w tym roku klasa IIa powieliła tę tradycję i w tematyce dekad 50’-00’ zorganizowała świetną zabawę dla nowych uczniów naszej szkoły. Uczniowie klas pierwszych razem z wychowawcami przebrali się w stylu wylosowanej dekady i zaprezentowali swoje stroje na wybiegu. Przebrania zostały ocenione przez jury, w którego skład wchodzili: pani dyrektor Jadwiga Andrzejewska, pani wicedyrektor Katarzyna Etmańska, pani Małgorzata Jurczyńska, Dawid Stańczyk - przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, oraz Jerzy Władasz - uczeń klasy IIa.

Następnie odbyła się reszta konkurencji. Przedstawiciele klas próbowali odgadnąć smaki jedzenia ukrytego pod bitą śmietaną, odpowiadali na różne pytania i zdobywali punkty za grę w kalambury, a na końcu zatańczyli do wybranych przez siebie wcześniej piosenek. Klasy nie tylko rywalizowały, ale też wspólnie bawiły się, tańcząc w rytm muzyki z minionych lat. Któż zaprzeczy, że "Kaczuchy" czy belgijka nie są modne?

Imprezę poprowadziły Justyna Żmuda i Agnieszka Flisikowska. Największą liczbę punktów uzyskała klasa Ic, która otrzymała nagrodę w postaci upominku i została zaszczycona przywilejem organizacji przyszłych otrzęsin. Dziękujemy klasom za ogromne zaangażowanie w imprezę, a organizatorom z klasy IIa za przygotowanie całego przedsięwzięcia.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Otrzęsiny 2018