http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Otrzęsiny 2019

Dnia 19 września 2019 r. odbyły się jak co roku "Otrzęsiny" klas pierwszych tym razem organizowane przez klasę IIC. W tegorocznych otrzęsinach brało udział znacznie więcej uczniów niż zwykle, ale dzięki dobrej organizacji wszystko się udało. Zadaniem pierwszoklasistów było utożsamienie się z kulturami różnych stron świata. Uczniowie brali udział w różnych konkurencjach takich jak: pokaz mody, układ taneczny, chubby bunny i quiz wiedzy. Zmagania ich oceniało jury. Poziom przygotowania był jak zawsze bardzo wysoki. Uroczystość uświetniły swoją obecnością Pani Dyrektor Jadwiga Andrzejewska oraz Pani Wicedyrektor Katarzyna Etmańska. Cała impreza zakończyła się wspólnie zatańczoną belgijką. Otrzęsiny należały do udanych, uczestnikom dopisywały humory i wszyscy świetnie się bawili. 

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Otrzęsiny 2019