http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Jubileusz 100-lecia Szkoły Morskiej

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie!
Czas szybko mija i już za kilka dni będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia Szkoły Morskiej, która powstała w Tczewie i w latach 1920-1930 mieściła się w budynku naszego liceum. Nazwiska tczewskich absolwentów Szkoły Morskiej zostaną upamiętnione na tablicy, która zostanie odsłonięta 16 czerwca. Jednak ze względu na ograniczenia związane z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa przeprowadzania matury w czasie pandemii, nie mogę zaprosić Państwa i Was, moi drodzy, do udziału w tej uroczystości. Jeśli jednak chcielibyście wziąć udział we Mszy św. poświęconej temu Jubileuszowi, to zapraszam 14 czerwca - w najbliższą niedzielę - o godzinie 12.30 do Fary. Będziemy tam z pocztem sztandarowym i delegacją młodzieży i nauczycieli. Serdecznie zapraszam!

Jadwiga Andrzejewska - dyrektor I LO w Tczewie

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Jubileusz 100-lecia Szkoły Morskiej