http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Dzień Ziemi

W dniu wczorajszym z okazji Światowego Dnia Ziemi i w nawiązaniu do dzisiejszego Dnia Książki ogłosiliśmy akcję „Książka za śmieci”. Jest to pomysł naszych uczniów Niny i Kuby, a nagrodami są bony upominkowe do EMPIK-u, które sponsoruje Rada Rodziców. Akcja polega na tym, że chętni uczniowie do 9 maja mogą wybrać sobie kawałek Ziemi i go indywidualnie lub w parach posprzątać np. w czasie wiosennego spaceru. Następnie wysyłają nam zdjęcie, żeby pokazać swoje zaangażowanie.

Mamy już pierwszą odpowiedź. Zdjęcie podesłała Weronika Magnuszewska z kl. 3C z dopiskiem "11 worków śmieci podczas godzinnego spaceru". 

Dziękujemy i zachęcamy innych uczniów do włączenia się w akcję „Książka za śmieci”. Pokażcie w ten sposób, że i środowisko naturalne i książki są Wam bliskie.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Dzień Ziemi