http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Wzbogacamy swoją wiedzę prawniczą. XIII Historicus i XIX Politykus.

W ostatnich dniach kwietnia klasy II b, II bg i III b, które uczestniczą w zajęciach wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym, wzbogacały swoją wiedzę prawniczą o zagadnienia związane z mediacją, przestępstwami - głównie jak się przed nim uchronić i gdzie szukać pomocy. Zajęcia były przeprowadzone w oparciu o materiały udostępnione przez Wydział do Spraw Edukacji Prawnej Ministerstwa Sprawiedliwości. Zainteresowanie - dyskusję wzbogaciły zagadnienia związane z przestępstwami, które nasiliły się w dobie pandemii związane z różnego rodzaju cyberprzemocą i wyłudzeniami.

Koniec kwietnia to czas rozgrywania szkolnych konkursów z historii i wiedzy o społeczeństwie. Podobnie jak w zeszłym roku odbyły się one online.

14 kwietnia odbył się XIII Historicus: szkolny konkurs historyczny online, udział wzięło 9 osób z klas - Ib, IIb, IIbg, IIIa, IIIb i IIIe. Wygrał Tomasz Jabłoński z IIbg przed Maciejem Licą z IIIe i jego siostrą Dorotą z IIIa.

15 kwietnia odbył się XIX Politykus: szkolny konkurs z wiedzy o społeczeństwie online, udział wzięło 7 osób z klas - Ib, IIb, IIbg i IIIb. Wygrał Dominik Lewiński z IIb przed Julią Jezierską z IIIb i Weroniką Patej z IIbg. Gratulacje dla uczestników, a szczególnie zwycięzców.

XIII HISTORICUS - TEST

XVIX POLITYKUS - TEST

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Wzbogacamy swoją wiedzę prawniczą. XIII Historicus i XIX Politykus.