http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Pomorska Liga Zadaniowa 2019/2020

Dziś ogłoszono wyniki Pomorskiej Ligii Zadaniowej ZDOLNI Z POMORZA. Miło jest nam poinformować, że sześcioro naszych uczniów otrzymało tytuł finalisty etapu wojewódzkiego: Marcel Czerwiński (w zakresie matematyki), Michał Szczepanik (w zakresie fizyki), Dawid Łydka (w zakresie fizyki), Weronika Świech (w zakresie biologii), Konrad Duszyński (w zakresie biologii i chemii), Martyna Hopa (w zakresie chemii). GRATULUJEMY!!!

Test Uzdolnień Kierunkowych

Zapraszamy w sobotę 05.10.2019 roku o godz. 10.00 do l LO w Tczewie (sala 11) na ostatni etap rekrutacji do ZDOLNYCH Z POMORZA. Jest to Test Uzdolnień Kierunkowych dla zainteresowanych matematyką, fizyką lub informatyką. Prosimy przynieść długopis czarny i legitymację szkolną. Test trwa do 90 minut

WAŻNE!!!
Wszyscy chętni, którzy nie otrzymali wcześniej smsa, a chcieliby przystąpić do Testu Uzdolnień Kierunkowych proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły lub o kontakt pod numerem telefonu 604 207 740.

Prosimy również o przyniesienie dokumentów rekrutacyjnych do projektu: 
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/index.php/aktualnosci-zdolni/1220-zdolni-z-pomorza-nowe-dokumenty

Pomorska Liga Zadaniowa Zdolni z Pomorza

Zachęcamy do udziału w czwartej edycji Pomorskiej Ligi Zadaniowej. Uczniowie chcący sprawdzić swoją wiedzę w dziedzinach - biologia, chemia, matematyka, fizyka, informatyka i kompetencje społeczne (można wybrać jeden przedmiot lub kilka) proszeni są o zgłoszenie się do nauczycieli przedmiotu lub do sekretariatu. Więcej informacji na stronie projektu Zdolni z Pomorza.

Zdolni z Pomorza - nowe dokumenty

DEKLARACJA

FORMULARZ DANYCH

OŚWIADCZENIE 1

OŚWIADCZENIE 2

OŚWIADCZENIE PO PROJEKCIE

Gala Zdolni z Pomorza

17 czerwca w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się uroczysta Gala Zdolnych z Pomorza. Wszystkich uczestników przywitała Pani Renata Ropela – dyrektor CEN Gdańsk oraz marszałek województwa pomorskiego Pan Mieczysław Struk. Wręczono również nagrody dla laureatów Pomorskiej Ligii zadaniowej oraz dla zwycięzców Konkursu Projektów. Wśród stoisk prezentujących osiągnięcia partnerów projektu nie zabrakło akcentu LCNK z Tczewa reprezentowanego przez uczniów, którzy wykonywali projekty konkursowe: Marta Kleina, Martyna Klóskowska, Piotr Gajewski i Wawrzyniec Jankowski. Uczniowie pod opieką Pani Anny Barabaś prezentowali zakupioną aparaturę i wyniki swoich badań.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności