http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Stypendium 2020 projektu Zdolni z Pomorza

Przedłużono do 30 czerwca składanie wniosków
o stypendium w projekcie Zdolni z Pomorza.

WNIOSEK - czarny

WNIOSEK - kolor

Zdolni z Pomorza - nowy nabór

Zapraszamy uczniów:

- VI, VII i VIII klasy szkoły podstawowej,

- oraz uczniów szkół ponadpodstawowych,

do udziału w projekcie Zdolni z Pomorza-powiat tczewski oferującym wszechstronne wsparcie dla uczniów wybitnie uzdolnionych.

Czytaj więcej...

Pomorska Liga Zadaniowa 2019/2020

Dziś ogłoszono wyniki Pomorskiej Ligii Zadaniowej ZDOLNI Z POMORZA. Miło jest nam poinformować, że sześcioro naszych uczniów otrzymało tytuł finalisty etapu wojewódzkiego: Marcel Czerwiński (w zakresie matematyki), Michał Szczepanik (w zakresie fizyki), Dawid Łydka (w zakresie fizyki), Weronika Świech (w zakresie biologii), Konrad Duszyński (w zakresie biologii i chemii), Martyna Hopa (w zakresie chemii). GRATULUJEMY!!!

Test Uzdolnień Kierunkowych

Zapraszamy w sobotę 05.10.2019 roku o godz. 10.00 do l LO w Tczewie (sala 11) na ostatni etap rekrutacji do ZDOLNYCH Z POMORZA. Jest to Test Uzdolnień Kierunkowych dla zainteresowanych matematyką, fizyką lub informatyką. Prosimy przynieść długopis czarny i legitymację szkolną. Test trwa do 90 minut

WAŻNE!!!
Wszyscy chętni, którzy nie otrzymali wcześniej smsa, a chcieliby przystąpić do Testu Uzdolnień Kierunkowych proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły lub o kontakt pod numerem telefonu 604 207 740.

Prosimy również o przyniesienie dokumentów rekrutacyjnych do projektu: 
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/index.php/aktualnosci-zdolni/1220-zdolni-z-pomorza-nowe-dokumenty

Pomorska Liga Zadaniowa Zdolni z Pomorza

Zachęcamy do udziału w czwartej edycji Pomorskiej Ligi Zadaniowej. Uczniowie chcący sprawdzić swoją wiedzę w dziedzinach - biologia, chemia, matematyka, fizyka, informatyka i kompetencje społeczne (można wybrać jeden przedmiot lub kilka) proszeni są o zgłoszenie się do nauczycieli przedmiotu lub do sekretariatu. Więcej informacji na stronie projektu Zdolni z Pomorza.

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności