http://sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

OLIMPIADY I KONKURSY 2019/2020

NAZWA UCZEŃ OSIĄGNIĘCIE ZASIĘG
L Olimpiada Literatury
i Języka Polskiego
Natalia Kosmala finalistka
etapu centralnego
ogólnopolski
49. Olimpiada Biologiczna Konrad Duszyński finalista
etapu centralnego
ogólnopolski
49. Olimpiada Biologiczna Wawrzyniec Jankowski finalista
etapu okręgowego
ogólnopolski
FAST 2020
(Fizyczne i Astronomiczne
Stypendia w Toruniu)
Klaudia Kacik finalistka
(ostatni etap odbędzie się po 30 czerwca br.)
ogólnopolski
XLVI Olimpiada Historyczna Maciej Lica udział w II stopniu eliminacji okręgowych/wojewódzkich ogólnopolski
XXIV Konkurs Chemiczny
"Wygraj Indeks"

(Politechnika Gdańska)
Jarosław Kaiser laureat ogólnopolski
XXIV Konkurs Chemiczny
"Wygraj Indeks"

(Politechnika Gdańska)
Hubert Kleinschmidt laureat ogólnopolski
XXIV Konkurs Chemiczny
"Wygraj Indeks"

(Politechnika Gdańska)
Konrad Duszyński laureat ogólnopolski
Pomorska Liga Zadaniowa
BIOLOGIA
Konrad Duszyński

finalista etapu
wojewódzkiego
laureat etapu
powiatowego
I miejsce
w powiecie

wojewódzki
Pomorska Liga Zadaniowa
BIOLOGIA
Weronika Świech

finalistka etapu
wojewódzkiego
laureatka etapu

powiatowego
II miejsce
w powiecie

wojewódzki
Pomorska Liga Zadaniowa
CHEMIA
Martyna Hopa

finalistka etapu
wojewódzkiego
laureatka etapu

powiatowego
I miejsce
w powiecie

wojewódzki
Pomorska Liga Zadaniowa
CHEMIA
Konrad Duszyński

finalista etapu
wojewódzkiego
laureat etapu

powiatowego
III miejsce
w powiecie

wojewódzki
Pomorska Liga Zadaniowa
FIZYKA
Michał Szczepanik finalista etapu
wojewódzkiego
WYRÓŻNIENIE
laureat etapu

powiatowego
I miejsce
w powiecie
wojewódzki
Pomorska Liga Zadaniowa
FIZYKA
Dawid Łydka finalista etapu
wojewódzkiego
finalista etapu

powiatowego
wojewódzki
Pomorska Liga Zadaniowa
MATEMATYKA
Marcel Czerwiński finalista etapu
wojewódzkiego
laureat etapu

powiatowego
III miejsce
w powiecie
wojewódzki
Konkurs Wiedzy o Cystersach
w ramach
XIX Jarmarku Cysterskiego
w Pelplinie
 Wiktoria Zając II miejsce  powiatowy 
I Powiatowy Konkurs Wiedzy
"Polskie Państwo Podziemne
(1939-1945):
cele, organizacja, działalność"

Natalia Kosmala

II miejsce powiatowy

zespół
Natalia Kosmala
Rafał Buca
Wojciech Walerowicz

I miejsce
(ex aequo)
V Edycja Powiatowego Konkursu
"Żołnierze Wyklęci - Zapomniani
Bohaterowie"
 Zofia Podlewska I miejsce  powiatowy 
II Powiatowy Konkurs
Pieśni i Piosenki Patriotycznej
Julia Kumor II miejsce powiatowy

Powiatowy Festiwal Piosenki
Obcojęzycznej Świątecznej
Merry Christmas
w Tczewie

Aleksandra Skórka I miejsce powiatowy
Jesteś tutaj: Strona główna > Olimpiady i konkursy